E-mail Hasło Przypomnij hasło | Rejestracja                      Zagraj też:       

 
Dodatki
Zimilysk - Książe
 gg:2406307

Zalecana przeglądarka:


TOP50 Gry

Gry w przeglądarce
Wieści
Masowe aresztowania napisana przez (Jasmine) dnia 2016-05-07...
"Wczesnym rankiem, gdy większość mieszkańców Altary jeszcze spała, na dziedzińcu zamkowym zapanowało poruszenie. Dowódca gwardii był już kompletnie rozbudzony, czego nie można było powiedzieć o sześciu pozostałych gwardzistach. Przed sobą trzymał pergamin i chwilę się mu przyglądał, po czym przemówił do reszty:
- Rozkazy są jasne. Mamy pojmać tych oto mieszkańców krainy za przestępstwo przeciwko prawu państwa. Wszystkich doprowadzić musimy do lochów. Jak to zrobimy- nie napisano. Teraz się rozdzielimy. Borgel i Zachariasz udadzą się do Ardulith, my zajmiemy się Altarą. Mam nadzieję, że w południe będę mógł zdać królowej raport z tego zadania i obędzie się bez większych incydentów.
Komendant popatrzył znacząco na swoich podwładnych, po czym dwóch z nich oddaliło się w stronę stajni, a pozostali udali się wprost do bram zamku. Co jakiś czas któryś z nich wracał z pojmanym mieszkańcem, prowadząc do wprost do zamkowego lochu.".
Ogłoszenie królowej napisana przez (Jasmine) dnia 2016-04-24...
"Dzień był chłodny, nieprzyjemny. Ołowianoszare chmury zawisły nad Altarą zwiastując obfite opady deszczu. Zerwał się potężny wiatr, więc każdy, kto tylko mógł, korzystał z ciepłego wnętrza swojej chaty. Zatem gdy do mieszkańców dotarł dźwięk zwiastujący przybycie na rynek herolda z pałacu królewskiego, trudno byłoby znaleźć osobę, która w drodze na rynek miała zadowoloną czy choćby zaciekawioną minę. Niemniej w dość krótkim czasie mieszkańcy zgromadzili się wokół podestu na rynku. Pierwsze krople deszczu tylko potęgowały nadzieję, że ogłoszenie będzie krótkie i szybko można będzie skryć się pod dachem. Herold wydawał się również te odczucia podzielać, ponieważ bez zbędnych wstępów rozwinął pergamin z królewską pieczęcią i odczytał jego treść w iście rekordowym tempie.
"Miłościwie nam panująca królowa Altary Jasmine wzywa wszystkich ochotników, którzy wprawnie posługują się piórem. Każdy, kto wyraża chęć podjęcia się zlecenia, liczyć może na wynagrodzenie w postaci sakiewki złota oraz sławę w całej krainie. Zainteresowani proszeni są o wrzucenie pergaminu ze swoim nazwiskiem do skrzyni pocztowej, znajdującej się przy pałacu królewskim."
Herold podniósł wzrok znad pergaminu, wzruszył ramionami i zszedł z podestu. Westchnienie tłumu mogło oznaczać tylko ulgę, że to wszystko. Kilka minut później plac opustoszał. W samą porę, bo ulewa rozpoczęła się na dobre.Zmieniona dnia 16-04-24 przez Jasmine".
Dekret napisana przez (Thiron) dnia 2016-01-29...
"Rynek w Altarze był zatłoczony tego dnia, a że znajdował się on tuż obok głównego placu (gdzie albo odbywały się egzekucje albo ogłaszano wydawane przez królową dekrety), to herold królewski miał w dzisiejszym dniu wyjątkowo łatwą pracę, bo jak wiadomo, wieść przenosi się z ust do ust i z ucha do ucha. W czasie największego tłoku heroldów, w otoczeniu sześciu gwardzistów, wkroczył na podium po środku placu i uderzając w stojący tam dzwon począł uspokajać lud, by choć na chwilę skupił na sobie uwagę celem przekazania powierzonej mu informacji... -Mieszkańcy Altary! Wysłuchajcie dekretu królowej! - odczekawszy chwilę, aż po prostu lud się uspokoi, herold rozwinął zwój, który miał zatknięty za pasem i począł donośnym głosem odczytywać. - Miłościwie nam panująca, Królowa Altary ogłasza wszem i wobec Rejestr Osobliwości Magicznych! Każda osoba posiadająca zdolności magiczne, czarodziejskie lub czaro podobne jest zobowiązana do zarejestrowania się w Urzędzie Miasta. Każdy magiczny przedmiot musi zostać okazany i skatalogowany w tymże urzędzie. Osoby, które nie podporządkują się nakazowi, będą narażone na konsekwencje prawne z karą śmierci włącznie. Używanie magii w miejscach publicznych zostaje uznane za przestępstwo, a co za tym idzie, karane będzie prawnie, włącznie z karą śmierci. Rejestrowi i zakazowi nie podlegają goście.

Zmieniona dnia 16-01-29 przez Thiron".

Obecny czas:
15:26:55Grasują w okolicy:

Cisza i spokój


© 2012-2016 Vallheru Team based on Gamers-Fusion 2.5